KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP I – PILICZANKA PILICA 9 : 2

Po wysokiej wygranej ze Spartakiem Charsznica zespół WAP I rozegrał mecz z Piliczanką Pilica. Źle rozpoczęte przez WAP-owiczów spotkanie odbiło się stratą dwóch bramek, po bardzo dobrych kontrach przeciwników. Mimo wielu prób długo musieliśmy czekać na upragnione bramki dla naszego zespołu – strzały WAP-owiczów albo skutecznie bronił bramkarz, albo piłka obijała słupki i poprzeczkę. Dopiero pod koniec pierwszej połowy udało się strzelić aż 3 bramki i mimo trudnego początku spotkania to my schodzimy na przerwę jako drużyna prowadząca. Druga połowa dużo lepsza – zdominowaliśmy przeciwnika, którego szybkie kontry były dobrze powstrzymywane przez naszych zawodników. W tej części spotkania tylko nasz zespół zdobywał gole, a ostateczny wynik to 9:2 dla WAP-u. Duże brawa dla naszych zawodników, którzy mimo trudnej sytuacji potrafili odmienić wynik spotkania, pokazując bardzo dobrą grę.

WAP – Młodzi przebojem skład:
Krzysztof Broda, Kaspar Aronnson, Jakub Kotlarz, Mateusz Grela, Franciszek Pluta, Jakub Gierlach, Kamil Płowiec, Olaf Witkowski, Kacper Łyczak, Piotr Kosałka.


12...8

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com