KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WKS PRZEBÓJ WOLBROM (WAP) – AP GOŁCZA

Remisem zakończyło się szlagierowe spotkanie na szczycie I Krakowskiej Ligi Okręgowej. Wolbromianie podzielili się punktami w meczu na szczycie z drużyną AP  Gołcza. Spotkanie, które odbyło się 28.04.2018 r. w Wolbromiu lepiej rozpoczęli piłkarze z Gołczy, którzy strzelili bramkę już w 10 minucie meczu. Drużyna AP wykonała krótki rzut rożny po czym zaskoczyli naszych obrońców strzelając bramkę w krótki róg źle ustawionego bramkarza. Kolejne minuty meczu to lekka przewaga naszych zawodników – lepiej operujemy piłką i staramy się jak najszybciej doprowadzić do remisu. W 35 minucie meczu po świetnie wykonanym rzucie rożnym przez Jana Świdę, gola strzela Michał Płowiec. Po strzelonej bramce zaczynamy grać szybciej i dokładniej – lecz okazji do przerwy już nie było za wiele.
Druga połowa meczu to zdecydowana gra naszych zawodników, było kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki przez Pabiańczyka Aleksandra i Płowca Michała.
Przeciwnik  bardzo dobrze się  bronił, nie zagrażał naszej bramce, a my kontrolowaliśmy przebieg spotkania.
Podsumowując, szkoda remisu i straty dwóch punktów, pozostaje duży niedosyt po tym szlagierowym meczu.

Skład: Gil – Ciepał (Ptak), Świda, Mendak, Kulik – Sarecki, Rogal (Grela), Januszek – Rdest, Płowiec, Pabiańczyk

Rezerwowi: Ptak, Grela, Kijak, Domagała, Grącki, Czopek.

12...11
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com