KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WSPOMNIENIA Z OBOZU GRUP STARSZYCH

W dniach 25.07.2018 r. – 01.08.2018 r. piłkarze ze starszych roczników Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem wzięli udział w obozie piłkarskim w Zakopanem. Blisko pięćdziesięciu sportowców wraz z kierownikiem obozu oraz czteroosobową kadrą szkoleniową zostali zakwaterowana w Domu Wycieczkowym „Teresa” na Harendzie.
Nasi piłkarze przez  cały pobyt trenowali dwa razy dziennie, edukowali się podczas odpraw szkoleniowych i taktycznych. Jednostki treningowe były wyczerpujące, lecz satysfakcja po każdym treningu była mega widoczna. Dodatkowym bodźcem do jeszcze lepszej pracy była trenująca na przylegającej do boiska Plato „ścieżce narciarskiej” reprezentantka Polski – Justyna Kowalczyk.

12...17

W czasie obozu rozegraliśmy kilka sparingów w każdej grupie wiekowej. Na mecz ze starszymi rocznikowo juniorami GKS Katowice musieliśmy dojechać do Nowego Targu kolejką PKP. Jako ciekawostkę dodamy, iż kilku z naszych zawodników nie kryło faktu, że po raz pierwszy w swoim życiu jechali pociągiem.
Po ciężkiej pracy zawodnicy aktywnie regenerowali swoje siły na basenach geotermalnych  – bowiem słoneczna aura pozwoliła na plażowanie. Nie zabrakło ulubionej gry w kręgle oraz ogniska i zabaw integracyjnych.

12...36

W dniu powrotu zaliczyliśmy kolejną atrakcję tegorocznego wyjazdu – Ścieżkę w koronach drzew w Bachledowej na Słowacja. To najnowsza atrakcja w Tatrach Słowackich. Trasa między koronami drzew liczy aż 1234 m. i zawieszona jest 24 m nad ziemią.  Na całej długości trasy znajdują się 3 stacje dydaktyczne i 3 stacje rozrywkowe. Jednak największą atrakcją dla naszych obozowiczów była 32 metrowa wieża widokowa, która dostarczyła wszystkim niezapomnianych widoków z lotu ptaka na Tatry Wysokie. W środku panoramicznego tarasu wieży widokowej znajdowała się sieć, po której odważniejsi WAP-owicze swobodnie przechadzali się. Chociaż pajęczyna była zupełnie bezpieczna – to jednak widok w dół z wysokości 32 metrów dostarczył mnóstwo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. W dół wieży widokowej można zjechać najdłuższą na Słowacji suchą zjeżdżalnią o długości 67 metrów – niestety w dniu naszego pobytu zjeżdżalnia była nieczynna :(.  

12...35

Zarząd WAP – Młodzi przebojem oraz Adepci pragną podziękować
Pani Annie Ptak,
która nieodpłatnie pełniła odpowiedzialną funkcję kierownika obozu i poświęcając swój czas czuwała nad sprawnym i bezpiecznym odpoczynkiem.
Za bezinteresowną chęć współpracy z naszą Akademią serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy Trenerom za ciężką pracę na treningach i całodobową opiekę nad obozowiczami.

Podziękowania kierujemy również do Pana Michała Myszora,
za pomoc i opiekę nad najmłodszymi uczestnikami obozu.

Dziękujemy

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com