KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZALEGŁE OPISY LIGI MŁODZIKÓW

WAP-Młodzi przebojem – Hutnik Kraków 2 : 2

W I kolejce Młodzików D1 rozegraliśmy mecz ligowy z drużyną Hutnika Kraków. Spotkanie toczyło się w ciężkich warunkach atmosferycznych, lecz nie przeszkadzało to naszym zawodnikom stwarzać dogodne okazje bramkowe, mimo wszystko skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Wyszliśmy na prowadzenie po ładnym uderzeniu z dalszej odległości Kamila Maciory, niestety parę minut później tracimy 2 bramki po błędach bramkarzy. Nie odpuszczamy i stwarzamy składne akcje, które są jednak rozbijane przez dobrze funkcjonującą obronę drużyny Hutnika. W samej końcówce meczu po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Hutnika pakuje gola do własnej bramki – wywozimy jeden cenny punkt.

Bramki : Kamil Maciora 10′, Samobójcza 57′
Skład: Płaszczyk, Broda – Kotlarz, Syguła, Żebrak, Romanek, Maciora, Płowiec, Witkowski, Tarnówka.
Grali także: Pluta, Patela, Struzik, Marchajski.

SMS Kraków – WAP-Młodzi przebojem 2 : 1

W II kolejce Ligi Młodzików D1 nasza drużyna wybrała się na wyjazdowy mecz z drużyną SMS Kraków. Mecz po walce przegrywamy w samej końcówce 2:1.

Skład: Broda – Kotlarz, Syguła, Żebrak, Romanek, Maciora, Płowiec, Witkowski,Tarnówka.
Grali także: Pluta, Patela, Struzik, Marchajski, Sobota, Płaszczyk.
Bramka dla WAP: Kamil Romanek 48′

WAP-Młodzi przebojem – Zieleńczanka Zielonki 3 : 0 (walkower)

W III kolejce Ligi Młodzików D1 gościliśmy na własnym boisku drużynę z Zielonek. Gościliśmy to słowo nie przypadkowe ponieważ wszystkie ze straconych dwóch bramek były naszymi prezentami.
Mecz toczył się w szybkim tempie stwarzaliśmy sytuacje, składne akcje brakowało niestety wykończenia co spowodowało że w końcowym rozrachunku przegraliśmy mecz 1:2 indywidualnymi błędami oraz brakiem zimnej krwi przy wypracowanych sytuacjach.

Po meczu sędzia dopatrzył się na placu gry iż w drużynie Zielonek występował nieuprawniony zawodnik więc walkower dla WAP-u 3:0

Skład: Płaszczyk, Broda – Kotlarz, Syguła, Żebrak, Romanek, Maciora, Płowiec, Witkowski, Tarnówka.
Grali także: Pluta, Patela, Struzik, Marchajski.
Bramka dla WAP: Kamil Romanek

Słomniczanka Słomniki – WAP-Młodzi przebojem 3 : 0

W IV Kolejce spotkań Ligi Młodzików D1 wyruszyliśmy do Słomnik. Mecz pokazał nam ile jakości jest w indywidualności. Drużyna Słomnik jako team prezentowała się słabiej – my graliśmy piłką lecz wszystko odbywało się do pola karnego przeciwnika. O wyniku meczu zdecydowały zatem umiejętności indywidualne 3 zawodników Słomnik, którzy w kluczowych momentach meczu pokazali swoją jakość strzelając nam 3 bramki.

Skład: Płaszczyk, Broda – Kotlarz, Syguła, Żebrak, Krzywański, Maciora, Płowiec, Wiktowski, Tarnówka.
Grali także: Pluta, Patela, Sobota, Marchajski, Wróblewski.

WAP-Młodzi przebojem – Proszowianka Proszowice 3 : 4

W V kolejce spotkań Ligi Młodzików D1 gościliśmy Proszowiankę Proszowice. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie o czym świadczyć może wynik 3:4. Koncentracja to słowo klucz, ponieważ był widoczny jej brak. Po każdej strzelonej bramce oddawaliśmy inicjatywę i przeciwnik doprowadzał do wyrównania, a w samej końcówce meczu dajemy sobie wbić bramkę, która pozwoliła gościom cieszyć się ze zwycięstwa.

Skład: Płaszczyk – Kotlarz, Syguła, Żebrak, Romanek, Maciora, Płowiec, Sobota,Tarnówka.
Grali także: Pluta, Patela, Struzik, Marchajski, Wróblewski, Chmura.
Bramki: Pluta Franciszek 5′ Olaf Żebrak 16′ Igor Tarnówka 19′.

12...11
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com