KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

Od 0:2 do 3:2

10 października podejmowaliśmy na wolbromskim stadionie Prądniczankę Kraków. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 16.30 na boisku przy  ul. Leśnej 2. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana z lekkim wskazaniem na gości, którzy stwarzając sobie dwie sytuacje, okazali się bezwzględnie skuteczni zdobywając dwa gole. Do przerwy wynik meczu 0:2. Wynik wydawać by się mogło beznadziejny, jednak nie dla naszego zespołu. W drugiej połowie hat -trickiem popisał się Kamil Szlachta, a cała drużyna po raz kolejny udowodniła, że będąc w bardzo trudnym położeniu potrafi odwrócić losy spotkania.
Skład stanowili: Nawrot, Robak, Jaskólski, Rutowicz, Górski, Gałęziewski, Pałka, Szlachta, Balin, Chrząszcz, Kulis grali również: Nowak, Żebrak, Paszczela, Żuchowicz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com