KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

HALOWY TURNIEJ ŻAKÓW 2018

18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu, odbył się organizowany przez Wolbromską Akademię Piłkarską – Młodzi przebojem I Halowy Turniej Żaków. Rozgrywki były współfinansowane przez Ministerstwo Sortu i Turystyki.

W turnieju zagrały następujące drużyny: OKL Słowik Olkusz, Champions Miechów, SP Dłubnia Trzyciąż, AP Gołcza, AP Przemsza Klucze i WAP – Młodzi przebojem.

Faza grupowa została rozegrana pomiędzy:
Grupa A: WAP – Młodzi przebojem, AP Gołcza, AP Przemsza Klucze.
Grupa B: OKL Słowik Olkusz, Champions Miechów, SP Dłubnia Trzyciąż.
Atmosfera panująca na boisku była bardzo przyjazna. Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca, a walka o zwycięstwo w grupach toczyła się do ostatniego spotkania. Ostatecznie pierwsze miejsce w grupie “A” zajęła AP Przemsza Klucze, miejsce drugie WAP – Młodzi przebojem. W grupie “B” liderem został OKS Słowik Olkusz, a tuż za nimi Champions Miechów.
W fazie pucharowej zmierzyły się zespoły AP Przemsza Klucze i Champions Miechów. Od pierwszych minut meczu to zawodnicy z Klucz narzucili rywalom swój styl gry, szybko pozbawiając ich marzeń o zwycięstwie. Wynik spotkania 3 : 1 dla Przemszy.
W drugim meczu fazy pucharowej spotkały się drużyny OKL Słowik Olkusz i WAP – Młodzi przebojem. W tym spotkaniu to WAP-owicze pokazaliśmy swoje możliwości grając bardzo szybko skrzydłami. Zagraliśmy mecz z dobrym przeciwnikiem na bardzo wysokim poziomie, strzelając 2 bramki i nie tracąc żadnej. Wynik spotkania 2 : 0 dla WAP-u.
W meczu o V miejsce zmierzyły się drużyny – AP Gołcza i SP Dłubnia Trzyciąż, które rozegrały 2 mecze po 15 minut. Bardzo wyrównane spotkania zakończyły się wygraną 5:4 zespołu z SP Dłubnia Trzyciąż, która zdobyła V miejsce w turnieju.
Mecz o III miejsce rozegrały zespoły: OKL Słowik Olkusz i Champions Miechów. W spotkaniu bezdyskusyjne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Olkusza pewnie pokonując waleczną drużynę z Miechowa 6:0.
Do rywalizacji o I miejsce stanęły na przeciwko siebie kadry WAP – Młodzi przebojem i AP Przemsza Klucze. Walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta i emocjonująca. Ostatecznie na najwyższym podium zameldowała się wolbromska drużyna trenera Sławomira Pabiana wygrywając spotkanie finałowe 2 : 1.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i medale.
Statuetkę najlepszego strzelca turnieju otrzymał Oskar Wcisło (OKS Słowik Olkusz) zdobywając 7 bramek w turnieju.
Naj­lepszym bramkarzem został wychowanek WAP – Młodzi przebojem – Piotr Banyś.

Całej drużynie Żaków oraz Trenerowi Sławkowi gratulujemy wygranej !!!!!!!

 

12...9
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com