NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MŁODZIKI – PODSUMOWANIE SEZONU

Mecze Młodzików w I Lidze Krakowskiej – wyniki spotkań:

ZIELEŃCZANKA ZIELONKI -WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 0 : 3 (Witek Filip , Tarnówka Igor , Żebrak Olaf)
Mecz w Zielonkach wygrywamy dość łatwo, jednak boisko, na którym rozgrywano spotkanie nie pozwalało na szybką i dokładniejszą grę. Piękne bramki strzelili Witek Filip i Tarnówka Igor a ozdobą spotkania było świetne dośrodkowanie Mateusza Marchajskiego do Olafa Żebraka, który strzelił z główki kapitalną bramkę.

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM – AP PRZEBÓJ WOLBROM 1:1 (Żebrak Olaf)
Mecz z AP rozpoczynamy świetnie – już w 3 minucie meczu bramkę strzela Olaf Żebrak po przeprowadzonej z Kamilem Płowcem akcji. W dalszej części spotkania mnóstwo niewykorzystanych sytuacji podbramkowych z naszej strony co wykorzystuje przeciwnik doprowadzając do remisu.

SIEMACHA PROGRES KRAKÓW – WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 0:0
Jadąc na mecz do Nowej Huty mieliśmy wiele obaw – nie dość, że gramy u lidera rozgrywek to w dodatku połowa zawodników na szkolnej wycieczce. Nasz skład to zaledwie 9 zawodników. Graliśmy bez zawodników rezerwowych, sytuacji do strzelenia bramek sporo dlatego szkoda, że mimo wielu przeciwności nie wygrywamy tego spotkania i kończymy bezbramkowo.
Należy wszystkich chłopaków pochwalić za tak wielką determinację i zaangażowanie a przede wszystkim ogromny wysiłek przy tak upalnym dniu.

SŁOWIK OLKUSZ – WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 3:1 (Tarnówka Igor)
Pierwsza część spotkania należała do nas, w 10 minucie piękną bramkę z rzutu wolnego strzela Igor Tarnówka, gramy wysokim pressingiem odcinając przeciwnika od gry, mamy trzy niewykorzystane sytuacje do strzelenia gola. Druga połowa spotkania była z przewagą Słowika, który strzela aż trzy bramki po naszych indywidualnych błędach.

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM – AP PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 (Witek Filip, Maciora Kamil)
Grający w tym meczu WAP-owicze z rocznika 2006 podeszli do spotkania mocno osłabieni fizycznie czego powodem był rozegrany przez nich parę minut wcześniej mecz w trampkarzach. Tym bardziej cieszy fakt, że pomimo wielkiego zmęczenia zawodników gramy szybciej i płynniej. Filip Witek strzela bramkę na 1:0 a w samej końcówce po świetnej akcji indywidualnej upragnioną bramkę strzela Kamil Maciora ustalając wynik na 2:1 dla naszej Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej.

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM – HUTNIK KRAKÓW 3:2 (Tarnówka Igor, Maciora Kamil, Płowiec Kamil)
Mecz z mocną drużyną Hutnika Kraków miał być podsumowaniem ŚWIETNEGO SEZONU MŁODZIKÓW !!! Mecz stał na bardzo dobrym poziomie jak na kategorie Młodzików . Akcja za akcją, rewelacyjne rozgrywanie piłki przez obie drużyny. Bramkę, która otworzyła wynik spotkania, strzela Igor Tarnówka. W dalszej części meczu Hutnik strzela nam dwie bramki co wcale nie podcina nam skrzydeł. Końcówka meczu należy do nas – w ostatnich 4 minutach spotkania pierwszą, wyrównującą bramkę strzela Kamil Maciora nie dając żadnych szans bramkarzowi, a drugą dającą prowadzenie i upragnione zwycięstwo Kamil Płowiec oddając fenomenalny strzał z woleja.

Kadra:
Bramkarze: Broda Krzysztof, Płaszczyk Jakub, Nawrot Krzysztof .
Obrońcy: Syguła Kamil, Kotlarz Jakub, Krzywański Brunon, Wiśniowski Mikołaj, Struzik Emil, Patela Jan, Domagała Łukasz, Chmura Kuba , Grela Mateusz .
Pomocnicy i napastnicy: Tarnówka Igor, Maciora Kamil, Płowiec Kamil, Żebrak Olaf, Witkowski Olaf, Pluta Franciszek, Witek Filip, Marchajski Mateusz, Gierlach Jakub, Wróblewski Jakub, Duch Mikołaj , Kosałka Piotr.

Podsumowywanie sezonu przez trenera Mariusza Porębskiego:
Zajmujemy II miejsce w mocnej I Lidze Kraków !!! Drużyna młodzików zrobiła kolejny krok do przodu – indywidualnie, technicznie jak i taktycznie. Dziękuję Zarządowi kolejny raz za świetną organizację sportową dla grupy. Dziękuję również rodzicom za kulturalny doping oraz wspieranie zawodników.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com