KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W ZAGŁĘBIU SOSNOWIEC

W ubiegłą sobotę odbył się Turniej Mikołajkowy, którego gospodarzem był nasz Klub Partnerski Zagłębie Sosnowiec – było to prawdziwe piłkarskie święto dla najmłodszych piłkarzy. W turnieju obok naszego licznego składu – 3 drużyny – wzięły udział wszystkie kluby partnerskie Zagłębia: Akademia Piłkarska Mam Talent, Akademia Sportu Wojkowice, Klub Sportowy ZEW Sosnowiec, Salos Dąbrowa Górnicza, Akademia Piłkarska Bolesław Bukowno oraz KKS Czarni Sosnowiec.


Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, w zdrowej i przyjacielskiej atmosferze. Rywalizacja, której towarzyszył duch sportowej walki od początku do końca była bardzo interesująca, a miejscami bardzo zacięta. W Mikołajkowym Turnieju Zagłębia Sosnowiec nie było przegranych i wszyscy świetnie się bawili, każdy uczestnik otrzymał medal oraz pamiątkowy certyfikat za udział a na ręce trenera każdej z drużyn powierzony został również symboliczny puchar. Jak przystało na mikołajkowe święto uczestników imprezy odwiedził sam Święty Mikołaj, który obdarował dzieci drobnymi słodkościami.

Dodatkową atrakcją turnieju były food-trucki! Cztery stoiska z przepysznym jedzeniem cieszyły się zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych zawodników, jak i również wśród rodziców, którzy podczas przerw mogli wyskoczyć na pyszną kawę, czy drobną przekąskę.  

Dziękujemy naszemu sportowemu Partnerowi za zaproszenie i wspaniałą zabawę 🙂

12...6
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com