KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

OSTATNI SPRAWDZIAN TRAMPKARZY PRZED LIGĄ

W niedzielne popołudnie 14.03.2021 r. o godz.14.00 nasza drużyna trampkarzy rozegrała swój ostatni mecz kontrolny przed rozpoczynającym się 20 marca nowym sezonem, w którym zespół pod wodzą Mariusza Porębskiego po awansie do I Ligii Małopolskiej będzie próbował swoich sił w nowej lidze. Przeciwnikiem WAP-owiczów był grający w I Lidze Wojewódzkiej GKS Tychy. Należy dodać, że drużyna z Tych będzie walczyć w tym sezonie o awans do Centralnej Ligii Juniorów – a więc przeciwnik z najwyższej półki.

Mecz rozgrywany był na pełnowymiarowym boisku o sztucznej nawierzchni przy głównym stadionie GKS Tychy.
Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Nasi zawodnicy wyszli na murawę zbyt przestraszeni i stremowani. Graliśmy nerwowo i bardzo niedokładnie, co gospodarze skrzętnie wykorzystali, wychodząc na kilku bramkowe prowadzenie. Jeśli do tego dodamy proste, szkolne błędy po których traciliśmy bramki wniosek nasuwa się sam: żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć ale przede wszystkim nie wolno się bać.
Druga połowa znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Zagraliśmy odważniej, mniej bojaźliwie i bardziej ofensywnie. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Akcje były przemyślane, skrzydłami, szybkie i z kontrataku. Przestaliśmy grać zbyt głęboko, co pozwoliło nam stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika.
Druga połowa w naszym wykonaniu mogła się podobać, gdyby nie kolejne bramki po prostych błędach. Jeśli ten mankament wyeliminujemy z gry to jesteśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę z każdym przeciwnikiem.

AP GKS Tychy  –  WAP Młodzi przebojem 7 : 1 (Igor Tarnówka)

SKŁAD WAP MŁODZI PRZEBOJEM:
K. Nawrot, K. Broda, E. Struzik, K. Syguła, J. Kotlarz, F. Witek, O. Witkowski, K. Maciora, B. Omyła, K. Płowiec, O. Żebrak, I. Tarnówka, F. Pluta

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com