KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

OLAF, KRZYSIEK WYGRAMY DLA WAS

KOLEJARZ PROKOCIM KRAKÓW – WAP – MŁODZI PRZEBOJEM 2:3
Bramki : Tarnówka Igor  x 3

Skład:
Nawrot Krzysztof – Witek Filip,  Struzik Emil, Syguła Kamil, Kotlarz Jakub – Witkowski Olaf,  Maciora Kamil,  Płowiec Kamil, Omyła Bartosz, Pluta Franciszek – Igor Tarnówka

OLAF , KRZYSIEK WYGRAMY DLA WAS – z inicjatywy rodziców i zawodników – pokazując że zespół trzyma się zawsze razem – tuż przed meczem drużyna dała przekaz dla kontuzjowanych zawodników, Olafa Żebraka leczącego poważne złamanie kości stopy i naszego bramkarza Krzyśka Brody, który podczas treningu złamał palec u ręki.
Początek meczu zdecydowanie należał do Kolejarza gdyż już w 3 minucie strzela nam bramkę i wychodzi na prowadzenie. Kolejne minuty to walka w środku boiska. Po kilkunastu minutach WAP-owicze zaczynają grać lepiej a nasze akcje są zdecydowanie składniejsze. Efektem lepszej gry naszego zespołu są częste sytuacje pod bramką przeciwnika takie jak trafienie w poprzeczkę przez  Franciszka Plutę oraz słupek Kamila Maciory. Dopiero w końcówce pierwszej połowy strzałem z 8 metrów Igor Tarnówka doprowadza do wyrównania.
W drugiej połowie meczu to już zdecydowana dominacja WAP-u a Igor Tarnówka wykorzystuje dobre ustawienie w polu karnym i strzela bramkę. Niestety 10 min przed końcem meczu gospodarze doprowadzają do remisu co nie podcina nam skrzydeł. Mija 80 min spotkania, Kamil Płowiec wykonuje prostopadłe podanie do Igora Tarnówki, który pięknym strzałem ustala wynik spotkania zdobywając hat-tricka.

Podsumowanie Trenera Mariusza Porębskiego: dobry mecz drużyny grającej bez żadnych zmienników, która wytrzymała kondycyjnie i pokazała charakter grając do samego końca.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com