KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PEWNE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW

23.05.2021 r. w niedzielne przedpołudnie drużyna Młodzików rozegrała kolejne spotkanie w ramach rozgrywek “II Ligi Kraków D1 Młodzik”. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Piliczanki Pilica.
Kto wybrał się na stadion przy ul. Leśnej na pewno nie żałował ponieważ padło aż 11 bramek z czego 10 strzelili WAP-owicze. Strzelanie rozpoczął sprytnym lobem z prawej strony boiska nasz kapitan Mateusz Grela. Piliczanka odpowiedziała strzałem w poprzeczkę. W 15 minucie Kacper Łyczak zdecydował się na uderzenie z za pola karnego, piłka otarła się jeszcze o nogę obrońcy i wpadła w prawy róg bramki na co rywale odpowiedzieli kolejnym strzałem w poprzeczkę. Kolejne próby zdobycia gola w pojedynkach 1 na 1 Piliczanie przegrywają ze świetnie broniącym golkiperem WAP-u Milanem Maroszkiem. Sześć minut później prowadzimy już 3:0 – w środku pola wślizgiem piłkę wygarnął bardzo waleczny Paweł Domagała, a idealnie z daleka przymierzył Piotr Banyś nie dając szans bramkarzowi. Rywale wykorzystali błąd przy wyprowadzeniu piłki w 24 minucie strzelając na 3:1. Końcówka pierwszej połowy należała ponownie do WAP-u – Piotr Banyś strzela swojego drugiego gola a Paweł Galicki super strzałem z daleka daje prowadzenie 5:1.
Po zmianie stron nasi chłopcy nie zwolnili tempa gry. W 32 minucie prawie z połowy boiska na uderzenie zdecydował się Dawid Myszor, trafił idealnie w piłkę, która wylądowała tuż pod poprzeczką. 2 minuty później swoją drugą bramkę strzelił niezawodny Kacper Łyczak. W 44 minucie mocne dośrodkowanie Mateusza Greli z rzutu rożnego sprawiło na tyle problemu rywalowi, że obrońca gości strzelił do własnej bramki. Cztery minuty później po składnej akcji całej drużyny, dośrodkowanie Szymona Malinowskiego na bramkę zamienia Mateusz Mendak strzałem z pierwszej piłki. Wynik na 10:1 ustalił w 50 minucie silnym strzałem Mateusz Grela.
Cieszy skuteczność oraz zaangażowanie drużyny przez całe spotkanie – podsumował spotkanie Trener Sylwester Cupiał.

 

Skład WAP – Młodzi przebojem:
Milan Maroszek (Br), Piotr Banyś, Krystian Myszor, Piotr Kosałka, Dawid Myszor, Paweł Domagała, Wiktor Banyś, Mateusz Grela (K), Kacper Łyczak, Mateusz Mendak, Julian Bugaj, Wiktor Gieszczyk, Paweł Galicki, Szymon Malinowski

bramki:
Mateusz Grela – 2
Kacper Łyczak – 2
Piotr Banyś – 2
Paweł Galicki – 1
Dawid Myszor – 1|
Mateusz Mendak – 1

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com