KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

SPORTOWO – RODZINNY OBÓZ W ZAKOPANEM

Kolejny obóz sportowy przeszedł do historii. Przed sezonem 2021/2022 najmłodsi WAP-owicze szlifowali formę i podnosiliśmy swoje piłkarskie umiejętności na Rodzinnym Obozie w Zakopanem, który odbywał się w dniach 8-14 sierpnia 2021 r.
Pierwszy niedzielny dzień obozu minął nam bardzo spokojnie. Po podróży wygodnym autokarem i smacznych posiłkach Adepci oraz ich Rodzice mogli cieszyć się czasem wolnym, który był doskonałą okazją do zintegrowania grupy.

Kolejne dni to przede wszystkim  intensywne treningi (dwa razy dziennie), na których pod okiem naszych Trenerów podnosiliśmy swoje umiejętności piłkarskie, a po treningowym wysiłku  czas na regenerację i odpoczynek.
Nie zabrakło również wielu konkurencji, w których mieliśmy okazję sprawdzić się w różnych grach taktycznych.

Tak mijały obozowe dni – dzięki pysznym posiłkom apetyty dopisywały wszystkim a świeże powietrze i treningowe zmęczenie pomagało młodym Adeptom szybko zasypiać, więc i obecni na obozie Rodzice mogli spać spokojnie.
W ostatnim dniu rozegraliśmy turniej Adepci kontra Rodzice, który przyniósł wiele emocji i mnóstwo pięknych bramek. Były zacięte pojedynki, akcje drużynowe i indywidualne, parady bramkarskie, radość po strzelonych golach oraz łzy po stracie bramki.

Jak widać takie obozy dają dzieciom prawdziwą szkołę życia – uczą umiejętności podnoszenia się po porażce, samodzielności oraz pracy w grupie, pokazują co to prawdziwa przyjaźń ale przede wszystkim spełniają marzenia o byciu dobrym piłkarzem.

Dziękujemy wszystkim Adeptom za tydzień pełen emocji i pozytywnej energii.  Dziękujemy  również Rodzicom, którzy ponownie nam zaufali i chętnie uczestniczyli w tegorocznym obozie przejmując – poza treningami – pełną opiekę nad swoimi pociechami.
Wspomnienia tych kilku dni i powstałych anegdot zapewne zostaną na długo w pamięci wszystkich.

Dziękujemy właścicielce Pensjonatu – Pani Teresie Gał i całemu personelowi za pyszne jedzenie i przemiłą oraz profesjonalną obsługę.

Wielkie podziękowania kierujemy do Trenerów – Sławomira Pabiana i Sylwestra Cupiała oraz do Pani Edyty Pabian i Kingi Cupiał za dbanie o bezpieczeństwo na treningach i sprawną, ogólną organizację podczas trwania obozu.

DZIĘKUJEMY !!!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com