KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MŁODZIKI NA LIGOWEJ ARENIE

W sobotę 04.09.2021 r. drużyna Młodzików rozegrała z Jadwigą Kraków swój pierwszy w sezonie 2021/2022 mecz w II Lidze Krakowskiej. Początek meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy okazali się bardzo skuteczni bo w ciągu 15 minut zdobyli cztery bramki. Dla WAP-u z rzutów wolnych niebezpiecznie uderzali w 17 minucie Paweł Domagała i w 20 minucie Piotr Banyś. Po dobrych akcjach najbliżej zdobycia bramki dla naszej drużyny byli Piotr Banyś i Wiktor Banyś, jednak zabrakło precyzji w wykończeniu akcji. Tuż przed przerwą WAP-owicze dali się pokonać jeszcze raz i zeszli do szatni przegrywając 5:0.
W drugiej połowie to zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny. Zagrali dużo odważniej w ataku i zdecydowanie lepiej w obronie remisując drugą połowę 2:2.
W 43 minucie stracili gola na 6:0 po kontrze gospodarzy. Tuż po stracie bramki bardzo składną akcję przeprowadzili nasi piłkarze, którą wykończył Piotr Banyś nie dając szans bramkarzowi Jadwigi. W 48 minucie nasz kapitan Wiktor Banyś dostał podanie na prawe skrzydło, przedryblował dwóch piłkarzy i wyłożył idealnie piłkę Wiktorowi Banysiowi, który dopełnił formalności. Piotr miał jeszcze dwie idealne sytuacje lecz przegrał pojedynki w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 54 minucie błąd przy wyprowadzeniu piłki z obrony wykorzystał zawodnik Jadwigi ustalając wynik meczu na 7:2.
Szkoda “pierwszej przespanej połowy” bo wynik mógł być zdecydowanie lepszy.