KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW WAP – MICHAŁOWIANKA

04.05.2022 o godzinie 16:30 nasza drużyna Młodzików grająca w II Lidze Krakowskiej podejmowała na stadionie przy ul. Leśnej drużynę Michałowianki Michałowice. Lepiej spotkanie rozpoczęli goście, którzy w 8 minucie gry po rzucie rożnym zaskoczyli naszą obronę. WAP – owicze próbowali odrobić straty lecz strzały były niecelne lub dobrze bronił bramkarz Michałowianki. Dopiero w 26 minucie spotkania sprytnym strzałem popisał się Paweł Domagała nie dając szans bramkarzowi gości. Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik remisowy, jeszcze jeden cios zadała Michałowianka. Po przerwie nasi zawodnicy zagrali jeszcze lepiej niż w pierwszych 30 minutach. Konstruowali coraz groźniejsze akcje czego efektem była wyrównująca bramka w 36 minucie, bardzo dobrze grającego naszego kapitana Wiktora Banysia. WAP – owicze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji pod bramką rywala lecz nie udało się pokonać bramkarza Michałowianki.