KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ŻAKI NA TURNIEJU SREBRNEGO MIASTA

W niedzielę 22 maja grupa żaków młodszych WAP- Młodzi przebojem uczestniczyła w Turnieju Srebrnego Miasta “MAX-TRANS CUP” – rocznik 2014 organizowanego przez OKS Słowik Olkusz. Nasi młodzi zawodnicy rywalizowali z drużynami: Słowik Olkusz Niebieski, Słowik Olkusz Żółty, Promień Przeginia, WKS Przebój Wolbrom, MGHKS Bolesław Bukowno, Piliczanka Pilica, MUKP Dąbrowa Górnicza, AP Przemsza Klucze.
W turnieju nie była prowadzona klasyfikacji.
Nasza drużyna zagrała bardzo dobre zawody wygrywając 5 meczy i 3 remisując. WAP-owicze za udział w sportowej imprezie otrzymali pamiątkowe medale. Dodatkowo nasz zespół – wraz z drużynami: AP Przemsza Klucze i MUKP Dąbrowa Górnicza – znalazł się w zaszczytnym gronie drużyn wyróżniających się i został nagrodzony przez gospodarzy turnieju :). A wisienką na tym “turniejowym torcie” było wyróżnienie – z dużego grona młodych piłkarzy – naszego zawodnik Kovalenko Nazara, który w ocenie swojego trenera, (i nie tylko) robi duże postępy, przez co w pełni zasłużył na tę nagrodę.

Gratulujemy Trenerowi Sławkowi i całej drużynie Żaków udanego występu  !!!
a Gospodarzom imprezy dziękujemy za zaproszenie 🙂

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com