KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

STARTUJEMY Z CYKLEM TURNIEJÓW “ZE SPORTEM MI DO TWARZY”

4 czerwca odbył się pierwszy z czterech turniejów w ramach cyklu “ZE SPORTEM MI DO TWARZY”. Młodzi miłośnicy piłki nożnej rywalizowali na stadionie ULKS Strumyk Zarzecze.

Był to turniej dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest  Minister  Sportu i Turystyki.

Pomimo deszczu i chłodnej temperatury młodzi piłkarze dzielnie walczyli i strzelali bramki okazując przy tym wiele radości. W sportowej rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn: GMLKS Piliczanka Pilica, OKS Słowik Olkusz, Champions Miechów, Champions Olkusz, MGHKS Bolesław Bukowno i WAP.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, na trzech boiskach. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja – ważniejsza od wyników była dobra zabawa i gra zgodnie z duchem „fair play”. 

Po piłkarskich zmaganiach wszyscy uczestnicy otrzymali medale i puchary, watę cukrową oraz ciepły posiłek. Dodatkową atrakcją była zabawa na dmuchańcu. Dla rodziców i kibiców utworzono pod klubowym zadaszeniem specjalną strefę z gorącymi napojami i przygotowanymi przez mamy zawodników pysznymi ciastami.

Dziękujemy Zarządowi ULKS Strumyk Zarzecze za udostępnie­nie i profesjonalne przygotowanie boiska.

Podziękowania kierujemy również do Rodziców i Trenerów
– Sławomira Pabiana, Sylwestra Cupiała oraz Mariusza Porębskiego,
którzy z dużym zaangażowaniem wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy.

Dziękujemy – wszystkim Paniom, które osłodziły nasz turniej domowymi wypiekami i słodyczami.

12...4
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com