KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MŁODZIKI NA ZAKOŃCZENIE LIGI SPISALI SIĘ NA PIĄTKĘ

W sobotę 05.11.2022 r. nasza drużyna Młodzików grała na wyjeździe z Pogonią Miechów w ramach rozgrywek “II ligi Kraków D2 Młodzik grupa I”. Nasi zawodnicy mimo trudnych warunków atmosferycznych, przy padającym deszczu strzelili rywalom pięć bramek nie tracąc żadnej. Potwierdzili swoją dominację w grupie wygrywając wszystkie spotkania. Strzelanie rozpoczął Bartosz Domagała, który po idealnym podaniu ze skrzydła Piotra Banysia wpakował piłkę do bramki gospodarzy. Jeszcze w pierwszej połowie WAP-owicze pokazali wiele ciekawych i składnych akcji, z których dwie zakończyły się bramkami. W 24′ ponownie trafił Bartosz Domagała a 27′ Julian Krężel.
Druga połowa to również dominacja naszej drużyny. W 43′ precyzyjnym uderzeniem popisał się nasz kapitan Piotr Banyś a wynik w samej końcówce meczu ustalił bardzo dobrze grający Maciej Rogal. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo poprawna gra w defensywie gdzie nasi piłkarze nie pozwolili na strzelenie żadnej bramki.
Skład:
Nicolas Machał (br), Koryto Wojciech (br), Adam Szwaja, Maciej Rogal, Jakub Latacz, Szymon Różanowski, Piotr Banyś (kpt), Bartosz Domagała, Mikołaj Maślisz, Franciszek Kur, Krzysztof Ambrożkiewicz, Stanisław Furman, Julian Krężel, Oliwier Cupiał, Tomasz Marchajski.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com