KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZE SPORTEM MI DO TWARZY – TURNIEJ ROCZNIKA 2016

W ostatni weekend nasza najmłodsza grupa szkoleniowa miała przyjemność zorganizować swój własny turniej i zaprosić swoich kolegów z innych drużyn do wspólnej zabawy. Zawody rozegrano w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu w ramach projektu „Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2022” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W zmaganiach na parkiecie wzięło udział blisko sześćdziesięciu chłopców. Najmłodsi uczestnicy naszej zabawy mieli niespełna 5 lat, a mimo to potrafili świetnie odnaleźć się w starszym towarzystwie 🙂
Z naszego zaproszenia skorzystały takie zespoły jak: AP  MGHKS Bolesław  Bukowno, TS Skalanka Skała, AP Srebrni Olkusz, AP Promień Przeginia, MKS Pogoń Miechów i WAP.

Emocji było co niemiara, była radość i smutek, ale przede wszystkim doskonała zabawa. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, co z pewnością sprawiło, iż wszyscy grali z dużą swobodą, mogli pokazać swoje umiejętności piłkarskie i bawić się piłką. W każdym rozegranym meczu byliśmy świadkami wielkiej radości młodych sportowców.
Po rozegraniu spotkań dotarliśmy do najbardziej oczekiwanego punktu turnieju, czyli do rozdania pucharów i medali młodym piłkarzom.
Wszystkim uczestnikom zawodów należą się duże brawa i słowa uznania. Z perspektywy tego turnieju o  jedno możemy być spokojni – rosną nam piłkarskie talenty, które energię i zapał do piłki mają wręcz nie do wyczerpania – głód gry był ogromny.
Przed nimi jeszcze wiele sportowych imprez i wiele doświadczeń, dlatego miejmy nadzieję, że nie zabraknie im tego zapału na kolejne lata przygody z piłką nożną.
Wszystkim życzymy powodzenia.
Dziękujemy Rodzicom, którzy spędzili z nami ten czas oraz Trenerom i ich zespołom, które do nas przyjechały. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzicie i wspólnie, będziemy mogli cieszyć się grą w piłkę nożną!

12...5
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com