KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZE SPORTEM MI DO TWARZY – TURNIEJ ŻAKÓW

W ostatni weekend w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu, odbył się organizowany przez Wolbromską Akademię Piłkarską – Młodzi przebojem Halowy Turniej Żaków. Zawody rozegrano w ramach projektu „Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2022” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W turnieju zagrały następujące drużyny: Górnik Libiąż, Zagłębie Sosnowiec, AP Przemsza Klucze, GMLKS Piliczanka Pilica OKS Słowik Olkusz i WAP – Młodzi przebojem.

Poziom rozgrywek był bardzo wysoki a każda drużyna dawała z siebie wszystko. Zespoły grały ze zmiennym szczęściem, raz ciesząc się ze zwycięstwa, innym razem uznając wyższość przeciwnika. Wszystkie mecze oglądało się z wielkim zaciekawieniem, bowiem bramki wpadały jedna po drugiej. Doping fanów i wspaniałe umiejętności młodych piłkarzy sprzyjały dobrej zabawie.

W turnieju – jak to jest w zwyczaju u najmłodszych – nie była prowadzona klasyfikacja. Dzieci wzięły udział w sportowej zabawie, gdzie nie było przegranych i wygranych. Wszyscy uczestnicy, którzy zjawili się tego dnia na boisku, byli zwycięzcami. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy zawodnik został uhonorowany medalem.

Dziękujemy kibicom, którzy spędzili z nami ten czas ale przede wszystkim podziękowania kierujemy do Trenerów i ich zespołów, za przyjęcie naszego zaproszenia i dobrą grę fair play.

Serdeczne podziękowania dla Pań, które przyniosły przepyszne wypieki aby dodatkowo osłodzić wszystkim ten miły niedzielny poranek, Trenerom WAP-u za pomoc przy organizacji turnieju oraz Trenerowi Sylwkowi za wideorelację z imprezy.

 

12...4

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com