KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA ŻAKÓW ROZPOCZĘTA

16 kwietnia grupa żaków WAP- Młodzi przebojem uczestniczyła w pierwszym turnieju Ligi Żaków rocznika 2014 i młodsi organizowanego przez Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu. Turniej rozegrano na boisku LKS Promień Przeginia. W turnieju uczestniczyły dwie nasze drużyny.
Od godz. 9.00 Grupa WAP – Zielona rywalizowała z drużynami: Promień Przeginia, Piliczanka Pilica, MGHKS Bolesław Bukowno, Champions Miechów, Srebrni Olkusz . Natomiast od godz. 11.30 Grupa WAP – Czerwona rywalizowała z drużynami: Pogoń Miechów, Promień Przeginia, Champions Kozłów, Centuria Chechło. Zgodnie z przepisami PZPN dotyczącymi drużyn dziecięcych w rozgrywkach nie była prowadzona klasyfikacja.
WAP-owicze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając dużo meczów i strzelając wiele pięknych bramek przy dopingu licznie przybyłych rodzin naszych zawodników.

Skład Grupy Zielonej: Szczygieł Kacper, Gruca Jan, Palacz Natan, Trawiński Borys, Mistur Hieronim, Gamrot Mikołaj, Gromadowski Marcel, Wasilewski Nikodem, Siemosiewicz Xawier.

Skład Grupy Czerwonej: Jadamus Kacper, Gawron Filip, Gardeła Adam, Kluska Mikołaj, Micuła Maksymilian, Pęgiel Stanisław, Pęgiel Julian, Prokop Dawid, Lewandowski Kacper, Putowski Jakub, Kuś Franciszek .

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com