KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

RADZISZOWIANKA – WAP

W sobotę 06.05.2023 nasza drużyna Młodzików młodszych udała się na mecz wyjazdowy do Radziszowa w ramach rozgrywek I Ligi Okręgowej. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych piłkarzy bo już w 10 minucie spotkania po bardzo dobrym podaniu Mikołaja Maślisza do Piotra Banysia nasz kapitan wyprowadził WAP na prowadzenie. Niestety z upływem czasu drużyna gospodarzy atakowała coraz groźniej i w 15 minucie po zamieszaniu w polu karnym doprowadziła do remisu. Tuż przed przerwą miejscowi wykorzystali jeszcze jedną sytuację i do przerwy przegrywaliśmy 2:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i lepiej grająca w tym spotkaniu Radziszowianka Radziszów zadała kolejne ciosy w 35,40 i 59 minucie ustalając wynik spotkania na 5:1.
Skład WAP-u: Nikolas Machał (Br.), Piotr Banyś (kpt.), Maciej Rogal, Mikołaj Maślisz, Franciszek Kur, Julian Krężel, Adam Szwaja, Dawid Nowak, Jakub Latacz, Stanisław Furman.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com