NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KOLEJNA WYSOKA WYGRANA MŁODZIKÓW

Płomień Jerzmanowice – WAP Młodzi przebojem 0:10 (0:5)
W czwartek 21.09.2023 r. drużyna młodzików udała się na kolejny mecz Ligi Okręgowej Kraków D1. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna – Płomień Jerzmanowice. WAP-owicze ponownie pokazali, że potrafią strzelać gole oraz świetnie grając w obronie nie tracić żadnej bramki. Już w 5 minucie spotkania doskonałe dośrodkowanie zamknął Oliwier Cupiał strzelając z woleja nie do obronny. W 12 minucie Adam Kulawik popisał się sprytnym uderzeniem strzelając drugą bramkę. Do przerwy trafili jeszcze Mikołaj Maślisz mocnym uderzeniem zza pola karnego oraz Piotr Banyś i Filip Lenart.
Druga część spotkania to również przewaga naszych piłkarzy. Dołożyli jeszcze pięć bramek ustalając wynik meczu na 0:10 i tym samym umacniając się w fotelu lidera grupy. Bardzo cieszy skuteczność w ataku oraz rozegrany mecz bez straty bramki.

GRATULUJEMY TRENEROWI I DRUŻYNIE !!!

Skład: Piotr Banyś (kpt.), Nicolas Machał (br), Julian Krężel, Filip Sobczyk, Mikołaj Maślisz, Szymon Różanowski, Oliwier Cupiał, Krzysztof Ambrożkiewicz, Adam Kulawik, Filip Lenart, Maksym Zelinskyi, Mateusz Rolka, Jakub Latacz, Franciszek Kur, Oskar Sikora