KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

SPORTOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Rodzinnie i aktywnie – tak było podczas organizowanego w dniu 02.09.2023 r. Eventu – „Sportowe Pożegnanie Wakacji”. Impreza została dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyk.

Jak na prawdziwych sportowców przystało w iście sportowym stylu zawodnicy Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem  do wspólnego świętowania zakończenia wakacji zaprosili też mieszkańców Gminy Wolbrom. Nie zabrakło dmuchańców, pysznego poczęstunku i oczywiście prawdziwie sportowych emocji.
Najważniejszym wydarzeniem dnia  były mecze rodzice kontra młodzi sportowcy. Z tej formy skorzystały wszystkie drużyny piłkarskie w różnych kategoriach wiekowych.  Głośny doping zebranych kibiców oraz atrakcyjność rozegranego meczu WAP-owiczki kontra Panie obecne na imprezie, był przyczyną rozegrania aż dwóch  kobiecych spotkań. Wynik nie był brany pod uwagę, liczyła się tylko dobra zabawa – jednak mimo tego faktu żadna z drużyn nie ustępowała  pola gry i walczyła do ostatniego gwizdka.
Na wszystkich uczestników czekały również lody, wata cukrowa oraz bigos i oczywiście gorące kiełbaski. Nie zabrakło również kawiarenki, o której słodką zawartość zadbali Rodzice WAP-owiczów.
Nasze Pikniki to coroczne wydarzenie, które pokazuje, że piłka nożna to nie tylko sport, ale przede wszystkim możliwość integracji, nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu.  

Składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom Klubu LKS Strumyk Zarzecze
za udostępnie­nie boiska sportowego.
Podziękowania kierujemy również do Trenerów,
którzy z dużym zaangażowaniem wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy.
Dziękujemy – wszystkim Rodzicom, którzy osłodzili nasz Piknik domowymi wypiekami i słodyczami.

 

12...6
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com