Maciej Rogal 29′
Piotr Banyś 32′
Oliwier Cupiał 36′

W niedzielę 15.10.2023 r. drużyna Młodzików wybrała się na rewanżowe spotkanie do Modlnicy – wicelidera grupy Ligi Okręgowej Kraków D1 Młodzik. Było to najlepsze spotkanie rundy w wykonaniu obydwu drużyn. Świetne warunki do gry na obiekcie przy ul. Wrzosy 3 dały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich.
Pierwsza połowa bardzo ofensywna w wykonaniu WAP-owiczów jak również Błękitnych przyniosła aż sześć bramek. Pierwsze trafienie już w 3 minucie zaliczył niezawodny Piotr Banyś, po asyście Macieja Rogala. Cztery minuty później gospodarze doprowadzili do remisu. Do dwudziestej czwartej minuty meczu utrzymywał się remis 1:1, mimo wielu sytuacji podbramkowych z obydwu stron. Dopiero pod koniec pierwszej połowy skuteczniejsi byli nasi piłkarze. Najpierw drugie trafienie zanotował kapitan Piotr Banyś po kolejnej asyście Macieja Rogala. Pięć minut później Maciej Rogal popisał się indywidualną akcją, gdzie ograł trzech obrońców oraz bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki. W 32 ’ kolejny cios zadał Piotr Banyś, który tym trafieniem „upolował” klasycznego hat tricka. Wynik do przerwy ustalił Oliwier Cupiał, który po podaniu Piotra Banysia, strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy.
Druga połowa meczu nie dostarczyła już bramek ale emocji nie zabrakło. Były świetne akcje, strzały w poprzeczkę oraz świetne interwencje bramkarskie. Mecze na tak wysokim poziomie ogląda się naprawdę z przyjemnością.

skład: Nicolas Machał (br.), Piotr Banyś (kpt.), Maciej Rogal, Mikołaj Maślisz, Tomasz Marchajski, Franciszek Kur, Filip Lenart, Adam Kulawik, Julian Krężel, Dawid Nowak, Krzysztof Ambrożkiewicz, Jakub Latacz, Oliwier Cupiał

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com