KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TURNIEJOWA NIEDZIELA ŻAKÓW – OCHOTA NA SPORT 2023

Sześćdziesięciu młodych adeptów piłkarstwa uczestniczyło w minioną niedzielę 08 października 2023 r. w Turnieju Żaków –„Ochota na Sport”, którego organizatorem była nasza Akademia. Turniej został dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyk.

                

 

Miejscem rozgrywania pojedynków – dzięki uprzejmości Prezesa ULKS Strumyk Zarzecze – było boisko w Zarzeczu. W turnieju uczestniczyły następujące drużyny: Champions Miechów, MKS Pogoń Miechów, SAP Przemsza Klucze, TS Skalanka Skała, WKS Przebój Wolbrom i WAP – Młodzi przebojem.

 

Towarzysząca nam od samego rana kapryśna pogoda nie zniechęciła uczestników turnieju lecz wyzwoliła jeszcze większe pokłady sportowej ambicji. Turniej rozegrany został system każdy z każdym. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach jednocześnie co przyczyniło się do sprawnego przeprowadzenia zawodów. Nie prowadzono klasyfikacji zespołowych i indywidualnych, mimo to piłkarska zabawa była bardzo ciekawa, a dzieci pokazały wiele determinacji i woli sportowej rywalizacji. Zaangażowaniem dorównywali małym piłkarzom licznie zgromadzeni na trybunach i wokół boisk rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Dla niektórych zawodników była to pierwsza taka impreza w życiu.
Na zakończenie każda drużyna otrzymała okazały puchar a piłkarze złote medal oraz drobny słodki poczęstunek, który był dopełnieniem ciepłego posiłku.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich Trenerów i drużyn za sportową rywalizację w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. 🙂

12...5

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com