KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MECZE KONTROLNE GRUPY DZIEWCZYN

W sobotę rano drużyna zawodniczek z rocznika 2009 i młodszych udał się pod balon do Charsznicy gdzie rozegrała sparing z przebywająca na obozie żeńską drużyną KKS Wisła Skoczów.
Mimo tego, że przeciwniczki nad nami przeważały, ciągle staraliśmy się nie ustępować im kroku. Widać, że nasze dziewczyny wykorzystują umiejętności, nad którymi pracują na treningach. Było to kolejne doświadczenie i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle mocnego rywala.
 

Kolejny dzień i kolejny trudny sprawdzian. Dziewczyny nie próżnują i w niedzielę stanęły do sportowej rywalizacji z mocnym zespołem KKS Czarni Sosnowiec.
Bardzo dobry mecz obu drużyn z dużą ilością pojedynków 1na1 oraz pięknymi golami i paradami bramkarskimi.
Dziękujemy drużynie KKS za zaproszenie i wspólne granie.

Był to bardzo wartościowy weekend. Jeśli się uczyć to od najlepszych. Wartościowe granie z fajnym przeciwnikiem, wymagającym pod pewnymi względami. U nas wiele elementy gry na dobrym poziomie, nad innymi musimy popracować i je doszlifować. Wszystkie zawodniczki zasługują na pochwałę. Grupa dziewczyn, która powstała rok temu robi duże postępy, dzięki takim meczom widzimy jeszcze bardziej na czym musimy skupić uwagę na treningach.
Dziękujemy zespołom – KKS Wisła Skoczów oraz KKS Czarni Sosnowiec za walkę i wspólną grę. Życzymy powodzenia w tegorocznych rozgrywkach oraz owocnej pracy treningowej i mamy nadzieję, że spotkamy się na boisku jeszcze nie raz.

 
 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com