REGON: 122444484

DEBIUT TRAMPKARZY W I LIDZE OKRĘGOWEJ KRAKÓW

WAP – MŁODZI PRZEBOJEM – SŁOWIK OLKUSZ 4:4

Bramki: Płowiec Kamil, Żebrak Olaf, Maciora Kamil, Tarnówka Igor.

02.05.2021 r. rozegraliśmy debiutancki mecz w I Lidze Małopolskiej a przeciwnikiem WAP-owiczów była drużyna z Olkusza. Pierwsza połowa meczu duża przewaga naszych zawodników efektem tego były 3 strzelone bramki i tylko 1 gol przeciwnika. W 5 minucie  meczu po ładnym podaniu Olafa Witkowskiego bramkę na 1:0 strzela Kamil Płowiec który nie daje żadnych szans bramkarzowi gości strzelając po długim rogu bramki. W 25 minucie meczu kapitalnym strzałem popisał się Olaf Żebrak posyłając piłkę nad bramkarzem, mamy 2:0, niestety przy zdobyciu bramki Olaf został trafiony przez przeciwnika i doznaje  poważnej kontuzji stopy. 30 minuta meczu prowadzimy już 3:0, Kamil Maciora pewnie wykonuje rzut karny. Mija 40 min meczu i bramkę do szatni strzelają goście.
Drugą połowę meczu zaczynamy bramką 4:1. Olaf Witkowski zagrywa piłkę na 18 metr do Igora Tarnówki a ten pięknym strzałem finalizuje akcje.
Niestety w kolejnych minutach meczu zabrakło sił, popełniamy mnóstwo prostych błędów co wykorzystuje Słowik Olkusz strzelając nam aż 3 bramki. Ten mecz pokazał nam, że zawsze – bez względu na wynik – należy grać do samego końca.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com