KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW KRAKUS II NOWA HUTA – WAP

7 maja 2022 r. o godzinie 10:00 Młodziki rozegrała kolejny mecz w II Lidze Krakowskiej. Naszym przeciwnikiem była drużyna Krakusa II Nowa Huta. To był kolejny trudny ale jednocześnie bardzo dobry mecz w wykonaniu WAP-owiczów. Kibice, którzy przybyli na stadion na pewno nie żałowali, ponieważ w meczu padło aż osiem bramek. Już w 6 minucie spotkania niezawodny Piotr Banyś mocnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. Gospodarze wyrównali w 14 minucie z rzutu rożnego po zamieszaniu w polu karnym. Tuż przed przerwą ponownie Piotr Banyś po idealnym prostopadłym podaniu ograł bramkarza gospodarzy i strzelił do pustej bramki. Po przerwie tempo gry nie spadło i obie drużyny znów strzelały. W 36 minucie zawodnik drużyny Krakusa wyrównał na 2:2. Cztery minuty później ponownie WAP objął prowadzenie w tym meczu. Po szybkiej kontrze Paweł Domagała wyszedł sam na sam z bramkarzem gości nie dając mu żadnych szans. Gospodarze po raz kolejny doprowadzili do remisu w 55 minucie spotkania po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego. Końcówka spotkania należała jednak do naszych piłkarzy. Dwie minuty przed końcem meczu Piotr Banyś strzelił swoją trzecią bramkę, a w doliczonym czasie gry po świetnej asyście Pawła Domagały do pustej bramki piłkę skierował popularny „Mendi” czyli Mateusz Mendak.