KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

CENNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO

Ostatnią kolejkę w sezonie trampkarze WAP – Młodzi przebojem rozegrali 17.06.2017 r. o godz.11.00 na stadionie w Przybysławicach. Przeciwnikiem WAP-u był bardzo dobry zespół AP Gołcza, który już przed tym meczem miał zapewnione IV miejsce w tabeli – bez względu na wynik tego spotkania.
Nasza drużyna będąc na drugim miejscu w tabeli musiała ten mecz wygrać, żeby utrzymać pozycję wicelidera i wyprzedzić na finiszu sezonu groźny zespół Proszowianki (wygrał w tym dniu u siebie z Bronowianką 3:0). Tak też się stało, nasi trampkarze odnieśli wysokie i zasłużone zwycięstwo 4:0, po pięknych bramkach Michała Kura – 2, Jakuba Greli oraz Emila Maciory.
Oczywiście drugie tyle mieliśmy niewykorzystanych, stuprocentowych sytuacji – ale do tego zdążyliśmy się w tym sezonie przyzwyczaić. 
To zwycięstwo, aczkolwiek wysokie, nie przyszło nam łatwo. Zespół AP Gołcza często udowadniał, że potrafi grać w piłkę i trzeba się wiele natrudzić, żeby z nimi wygrać. W tym meczu pomimo mniejszego posiadania piłki, to my byliśmy bardziej zdeterminowani, bardziej ambitni i bardziej skuteczni. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy skutecznie bronić i zdobywać gole. Graliśmy pewnie w obronie, co przy takim przeciwniku jest sztuką (tylko dwie sytuacje Gołczy do strzelenia bramki), ale też stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji podbramkowych. Pewne, wysokie i zasłużone zwycięstwo na zakończenie sezonu.
Brawo panowie!!!

Skład WAP Młodzi przebojem:
K. Gil, B. Ciepał, D. Chmura, D. Mendyk, D. Makowski, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, E. Maciora, J. Rdest, J. Grela.
Rezerwa:
J. Czopek, P. Domagała, Sz. Nocoń, Sz. Haberka, R. Nawrot. 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com