KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

NAJMŁODSI WAP-owicze NA LETNIM OBOZIE W ZAKOPANEM

Za nami kolejny już obóz sportowy grupy najmłodszej organizowany przez naszą Akademię. W tym roku w zgrupowaniu udział wzięły trzy grupy – żaki, skrzaty, i przedszkole piłkarskie wraz z rodzicami i opiekunami.

22 lipca 2017 r. rozpoczął się obóz, którego najważniejszym zadaniem były treningi i budowanie formy przed zbliżającymi się rozgrywkami. Zawodnicy codziennie sumiennie uczestniczyli w treningu a także dodatkowo rozegrali dwa mecze sparingowe z drużynami – AP Stalowa Wola i Raków Częstochowa. Uczestnikom obozu zapewniono doskonałe warunki do trenowania – tuż przy samej Wielkiej Krokwi – na profesjonalnych boisku ze sztuczną nawierzchnią udostępnionym przez COS – Zakopane.
Na obozie oprócz treningów, na WAP-owiczów czekało jeszcze sporo atrakcji. Pierwszą z nich, była piesza wycieczka do Doliny Kościeliskiej, podczas której uczestnicy obozu mogli podziwiać piękne widoki naszych malowniczych Tatr. Mimo że wycieczka była długa i do przejścia było ok. 7 km, młodzi piechurzy doskonale sobie poradzili. Kolejną atrakcją był pobyt na Basenach Geotermalnych na Polanie Szymoszkowej. Pogoda do kąpieli idealna, widok na Giewont niesamowity, temperatura wody – jak na Chorwacji. Super zabawa w wodzie i na ślizgawkach, które sprawiły największą frajdę chyba wśród rodziców. Była to świetna forma relaksu i odnowy dla wszystkich. 

Uczestnicy obozu obejrzeli również w zakopiańskim Kinie Sokół film animowany – ,Kapitan Majtas”, a po pełnym humoru seansie ochoczo spacerowali po Krupówkach, nabywając pamiątki, które będą przypominać im obóz w Zakopanem. Przed samym wyjazdem z Zakopanego uczestników obozu spotkała niespodzianka. Bowiem do naszych obozowiczów przyjechał najlepszy na świecie zawodnik Freestyle Football – Szymon Skalski oraz Dawid Ziomek (Ziomal). Zaprezentowali oni świetny pokaz Freestylowy, a chłopcy oraz rodzice nie dowierzali, że takie sztuczki można robić z piłką. Była to ogromna radość i niespodzianka dla zawodników WAP-u, mogli bowiem zrobić sobie zdjęcie z Mistrzem Świata Freestyle Football oraz zdobyć cenne autografy, które z pewnością będą długo wisiały na ścianach młodych piłkarzy. 
Ostatnią atrakcją – już w drodze powrotnej – była zabawa w Parku Rozrywki RABKOLAND. Wszyscy uczestnicy obozu mogli korzystać z różnych atrakcji. Karuzele, Dom Strachów i Diabelski Młyn spełniły swoje zadania i każdy wychodził z parku z zadowoloną miną.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i tak 26 lipca 2017 r. obóz dobiegł końca. Dla zawodników był to świetny czas do integracji z kolegami z drużyny, a chwile wspólnie spędzone na długo zostaną we wspomnieniach oraz sercach wszystkich uczestników obozu. 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com