KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

NAJSTARSI WAP-OWICZE W BARWACH WKS PRZEBÓJ WOLBROM

W tym sezonie rozgrywkowym owocem dobrej współpracy z WKS Przebój Wolbrom, było podpisanie czasowej umowy transferowej. Zawarta umowa uprawniała naszych zawodników z rocznika 2001-2002 do gry w barwach WKS-u podczas rozgrywanych meczów w II Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Obowiązki szkoleniowca przejął trener – Mariusz Porębski.

 

NIEDŹWIEDŹ – WKS PRZEBÓJ WOLBROM (WAP) 2:5
I tak – dnia 02.09.2017 r. w Niedźwiedziu, zawodnicy z Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem rozpoczęli rozgrywki w sezonie 2017/2018, grając pod szyldem WKS Przebój Wolbrom. Już po pierwszym gwizdku sędziego juniorzy z Wolbromia ruszyli do zdecydowanych ataków na bramkę przeciwnika, czego efektem był gol na 0:1 strzelony przez Aleksandra Pabiańczyka. Obiektywnie należy stwierdzić, że pierwsza połowa nie należała do udanych – mimo kilku 100-procentowych okazji do strzelenia bramki – razimy ogromną nieskutecznością, co wykorzystuje przeciwnik zdobywając 2 bramki do przerwy. Na drugą połowę wychodzimy bardziej skoncentrowani i zmotywowani a efektem tego jest gol Olka Pabiańczyka na 2:2 w 3 minucie drugiej połowy meczu. Kolejne minuty to dominacja naszych zawodników a bramki strzelają Jakub Grela, Jakub Rdest, Jan Świda, ustalając tym samym wynik spotkania na 2:5 .

Podsumowując – byliśmy klasę lepsi, gra dobra a wynik to najmniejsza kara dla przeciwnika. W tym meczu w grze z naszymi zawodnikami zadebiutowali: Jakub Kulik, świetnie grający na prawej obronie oraz Michał Płowiec lewo-nożny bardzo dobry zawodnik -witamy J

SKŁAD ZESPOŁU:

Gil Kacper (Czopek 75′), Kulik Jakub, Ciepał Bartosz (Płowiec Michał 41′), Mendak Dawid, Ptak Jakub (Nawrot Rafał 50′), Sarecki Kacper, Januszek Kacper, Rdest Jakub, Grela Jakub, Świda Jan, Pabiańczyk Aleksander. 

 

 

 

WKS PRZEBÓJ WOLBROM (WAP)- BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 16:0
10.09.2017 r. w następnej kolejce podejmujemy u siebie Bieżanowiankę Kraków. Grający bez większej presji piłkarze Wolbromia rozbili Gości, którzy nie mogli znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego rywala. Trzeba przyznać że gra nam się kleiła, panowaliśmy na boisku, stwarzaliśmy sobie klarowne okazje i wiele z nich zamieniliśmy na piękne bramki.

SKŁAD ZESPOŁU: 
Gil Kacper (Czopek 55′), Kulik Jakub, Ciepał Bartosz (Grącki Patryk 70′), Mendak Dawid, Ptak Jakub, Sarecki Kacper, Januszek Kacper, Rdest Jakub, Grela Jakub (Nawrot Rafał 60′), Świda Jan (Grącki Kacper 70′), Pabiańczyk Aleksander 
Bramki zdobyli: Pabianczyk x 6, Świda x 6, Januszek x 2 i po jednej bramce – Rdest i Mendak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com