KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TRAMPKARZE WALCZĄ O PUNKTY

Po nieudanym rozpoczęciu sezonu i porażce u siebie z AP Gołcza drużyna Trampkarzy udała się do Osieka na mecz z tamtejszą Spójnią. Wszyscy zawodnicy podeszli do meczu bardzo skoncentrowani. Od początku narzuciliśmy przeciwnikowi swój styl gry. Już po 15 minutach prowadziliśmy 5 – 0, do przerwy dołożyliśmy jeszcze 4 bramki. W drugiej połowie inicjatywa była nadal po naszej stronie, strzeliliśmy jeszcze 7 bramek, nie dopuszczając drużyny gospodarzy pod naszą bramkę. Końcowy wynik spotkania 16 – 0 w pełni odzwierciedla jego przebieg.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Aleks Jaskólski, Mateusz Robak, Kamil Szlachta, Alan Górski, Jakub Jarzmik, Antoni Kulis, Kacper Duch, Szymon Haberka, Kamil Balin, Szymon Nocoń, Emil Maciora, Kamil Syguła, Olaf Żebrak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com