KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

Intermag Cup 2017

1 października na stadionie Spójni Osiek został zorganizowany przez Słowik Olkusz turniej Intermag Cup dla rocznika 2007 i młodsi.
Nasza drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2007 i 2008 roku wzięła udział w tym wydarzeniu. W turnieju wzięło udzial 18 zespołów z różnych województw. 
WAP WOLBROM trafił do grupy C z takimi zespołami jak: Olympic Wrocław, Limanovia Cracovia, Spójnia Osiek oraz Rekord B-B.

WAP WOLBROM – Cracovia 3:0 (walkower)
WAP WOLBROM – Spójnia Osiek 3:0 (2x K. Płowiec, 1x K. Łyczak)
WAP WOLBROM – Olympic Wrocław 1:3 (1xK. Łyczak)
WAP WOLBROM – Limanovia 1:1 (1xK. Łyczak)
WAP WOLBROM – Rekord B-B 0:4

W każdym meczu grupowym nasz zespół starał się grać o zwycięstwo lecz nie zawsze to się udawało i tak właśnie pechowo zremisowaliśmy z zespołem Limanovi tracąc gola w ostatniej sekundzie meczu. Po meczach grupowych gdzie zajeliśmy 3 miejsce po dwóch zwyciestwach, jednym remisie i dwóch porażkach trafiliśmy do grupy srebrnej w której walczyliśmy o miejsca od 7 do 12.
Do grupy nasza drużyna trafiły jeszcze zespoły Limanovi, Uni Kosztowy, Słowika Olkusz, Podbeskidzia B-B oraz Beniaminka Krosno

WAP WOLBROM – Limanovia 1:1(wynik przepisany z pierwszego meczu grupy C)
WAP WOLBROM – Beniaminek Krosno 0:0
WAP WOLBROM – Słowik Olkusz 1:1 (1xK. Łyczak)
WAP WOLBROM – Unia Kosztowy 2:2 (1xK. Płowiec, 1xP. Kosałka)
WAP WOLBROM – Podbeskidze B-B 0:2 

Po rozegraniu wszystkich meczy nasz zespół zajął 4 miejsce w grupie 4 a całym turnieju zajęliśmy miejsce 10. Nasz zespół tego dnia rozegrał 9 meczy z bardzo dobrymi drużynami i tylko 3 razy schodził z boiska pokonany. Zostaje pewien niedosyt ponieważ pechowe remisy z zespołami takimi jak Limanovia (gol w ostatniej sekundzie), Unia Kosztowy gdzie nasz zespół stworzył sobie ogromną ilość sytuacji pod bramką przeciwnika, ale nie umiał wykorzystać tej przewagi i na dodatek po szybkich kontrach musiał gonić wynik. Z Beniaminkiem Krosno również pechowo ponieważ sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki oraz stracona bamka po rzucie karnym ze Słowikiem Olkusz.
Cieszy fakt że nasz zespół mógł zagrać w takim turnieju z bardzo dobrymi zespołami ponieważ każdy taki mecz jest bardzo dobrą lekcją dla piłkarzy. 

WAP WOLBROM skład : 
Milan Maroszek, Krzysztof Broda, Kacper Prokop, Jakub Kotlarz, Mateusz Czerwik, Jakub Prokop, Kacper Łyczak, Jakub Gierlach, Piotr Kosałka, Olaf Witkowski, Kamil Płowiec, Dawid Myszor, Franciszek Pluta. 


12...12

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com