KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MALUCHY W PIEKARACH

18.11.2017 r nasi adepci z Przedszkola Piłkarskiego uczestniczyli w turnieju organizowanym w Piekarach przez Football Academy. W piłkarskiej zabawie maluchów uczestniczyło 8 drużyn. Mecze rozgrywano na 2 boiskach a gra przebiegała bez klasyfikacji punktowej. Organizatorzy i uczestnicy turnieju nastawili się przede wszystkim na dobrą zabawę, która w tym wieku stawiana jest ponad punktowaną rywalizację. Mecze WAP-owiczów cechowała duża wytrwałość, ogromny zapał piłkarski i wielkie zaangażowanie – nie dziwi więc fakt, że Pani Trener była bardzo dumna ze swoich podopiecznych. Młodzi piłkarze pokazali na co ich stać, gra była zacięta a bramki wpadały jedna po drugiej. Rodziny piłkarzy szalały na trybunach, z radością kibicując swoim pociechom. Wielkie gratulację należą się naszych bramkarzom – Hubertowi Serwatce i Jakubowi Osuchowi, którzy dzielnie i skutecznie bronili naszej bramki.
Organizatorzy turnieju zadbali również o żołądki piłkarzy częstując uczestników rozgrywek ulubioną przez nich pizzą. Na koniec turnieju każda z drużyn dostała pamiątkowy medal oraz puchar.
Dziękuje wszystkim rodzicom za głośne kibicowanie a najmłodszym pałkarzom za wspaniałą grę. Przed nami kolejny Turniej Mikołajkowy 😉
Nasza drużyna zagrała z: AP Diament, FA Kraków, Jadwiga I, FA Bystra Sidzina, FA Jurajska W meczu zagrali: Hubert Serwatka, Jakub Osuch, Alan Maciąg, Maciej Rogal, Patryk Urbaniak, Patryk Kyzioł, Mikołaj Maślisz, Bartosz Konieczny, Tomasz Marchajski, Nicolas Machał. 

 

Maluchy w Piekarach 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com