KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TRZY KOLEJNE SPOTKANIA LIGOWE MŁODZIKÓW

SŁOWIK OLKUSZ – WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 1:0
29.09.2019 r. na boisku w Zedermanie zmierzyliśmy się z drużyną Słowika Olkusz. Ponieważ obie drużyny nie straciły punktu w lidze, rozgrywki należały do kategorii – „mecz na szczycie„. Zarówno Słowik jak i nasza drużyna starały się pokazać z jak najlepszej strony, mecz rozegrano w bardzo szybkim tempie co było powodem bardzo dobrego widowiska. Z przebiegu spotkania obie drużyny mogły strzelić kilka bramek. WAP-owicze nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem a kilka pięknych strzałów skutecznie bronił bramkarz gospodarzy. Niestety w doliczonym czasie gry pięknym uderzeniem popisał się zawodnik Słowika, który strzela na 1:0 ustalając wynik spotkania. Zaakceptowanie porażki nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza po tak dobrej grze. Należy bowiem obiektywnie stwierdzić, że mimo przegranej mecz w naszym wykonaniu stał na bardzo wysokim poziomie.

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM – SKALANKA SKAŁA 6:3 (bramki: Witkowski Olaf x 3, Grela Mateusz, Kosałka Piotr, Łyczak Kacper)
05.10.2019 r. gramy z drużyną Skalanki. Już w 6 minucie meczu Olaf Witkowski otwiera wynik strzelając piękną bramkę po dalszym rogu a w 12 minucie meczu z rzutu karnego gola zdobywa Mateusz Grela, który nie daje bramkarzowi szans uderzając w boczną siatkę bramki. W kolejnych minutach meczu Skalanka zdobywa kontaktową bramkę a w ostatniej minucie pierwszej połowy doprowadza do wyrównania – na przerwę schodzimy z wynikiem 2:2.
Po przerwie zmotywowani WAP-owicze dali piękny koncert gry i bramek. Na listę strzelców zapisali się Kacper Łyczak, Piotr Kosałka i Olaf Witkowski, który zdobył 3 bramki w tym meczu. Skalanka odpowiada tylko jedną bramką.
Oprócz strzelców bramek na pochwałę zasługują – Franciszek Pluta, który po raz pierwszy zagrał na pozycji stopera i Kamil Płowiec – autor fenomenalnych prostopadłych piłek, po których padały bramki.

PROMIEŃ PRZEGINIA – WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 1:6 (bramki: Witkowski Olaf x 4, Płowiec Kamil, Grela Mateusz)
12.10.2019 r. gramy w Przegini. Była to fantastyczna gra wszystkich zawodników WAP-u począwszy od bramkarzy – Krzyśka Brody i Milana Maroszka, którzy z meczu na mecz w widoczny sposób podnoszą swoje umiejętności, a kończąc na wszystkich zawodnikach z pola. Cztery bramki w meczu strzela Olaf Witkowski a po jednej dorzucają – Płowiec Kamil i Grela Mateusz.

Kadra zespołu:
Bramkarze: Broda Krzysztof, Maroszek Milan, Wróbel Dorian.
Obrońcy: Kotlarz Jakub, Pluta Franciszek, Myszor Dawid, Szczepara Patryk, Kordaszewski Karol.
Pomocnicy i napastnicy: Płowiec Kamil, Grela Mateusz, Łyczak Kacper, Myszor Krystian, Banyś Wiktor, Kosałka Piotr, Marchajski Mateusz, Witkowski Olaf.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com