KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

BŁĘKITNI MODLNICA – WAP

W środę 15.09.2021 r. drużyna Młodzików rozegrała kolejny mecz w  II Lidze Krakowskiej. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Modlnica, która w tych rozgrywka nie przegrała jeszcze meczu.
Początek spotkania to lekka przewaga Gospodarzy lecz dobrze grająca drużyna WAP-u nie pozwalała na zbyt wiele.
WAP-owicze też mieli swoje okazje do zdobycia gola jednak bramkarz Modlnicy bardzo dobrze bronił. W 18 minucie zawodnik Gospodarzy zdecydował się na strzał z dystansu nie dając szans Jakubowi Balickiemu.
Druga połowa meczu rozpoczęła się od zamieszania pod bramką gdzie najlepiej zareagował zawodnik Modlnicy podwyższając wynik na 2:0. Po tej stracie nasi chłopcy zaczęli odważniej atakować bramkę rywala czego efektem w 51 minucie była bramka kontaktowa Pawła Domagały z rzutu wolnego. Niestety 3 minuty później błąd w kryciu przy rzucie rożnym wykorzystał zawodnik Gospodarzy strzelając bramkę głową na 3:1.