KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PRĄDNICZANKA KRAKÓW – WAP

18.09.2021 r. o godzinie 13:00 nasza drużyna wybrała się do Krakowa na Stadion Miejski im. W. Kawuli gdzie swoje mecze rozgrywa Prądniczanka Kraków. Bardzo ładny Stadion ze sztuczną murawą okazał się szczęśliwy dla naszych zawodników.
Już od samego początku spotkania WAP-owicze narzucili swój rytm gry nie pozwalając na zbyt wiele Gospodarzom spotkania. Nasza drużyna grała bardzo uważnie w obronie a dobrze spisujący się w bramce Julian Krężel zachował czyste konto bramkowe. W 12 minucie spotkania prowadzenie dla WAP-u dał Mateusz Mendak, który wykończył składną akcję całej drużyny. Po tej bramce drużyna nie zwalniała tempa gry co przyniosło efekt w 24 minucie spotkania – Krystian Myszor potężnym strzałem z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi Prądniczanki zdobywając gola z 20 m. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
Po przerwie WAP kontrolował spotkanie dokładając jeszcze jedną bramkę. Świetne podanie prostopadłe w 44 minucie wykorzystał Paweł Domagała, który wyszedł sam na sam, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki ustalając wynik meczu na 3:0.
Skład: Julian Krężel (Br.), Paweł Galicki, Piotr Banyś, Szymon Malinowski, Wiktor Gieszczyk, Julian Bugaj, Wiktor Banyś (Kpt.), Antoni Patela, Bartosz Kruszak, Tomasz Marchajski, Maciej Rogal, Mateusz Mendak.

Bramki: Mateusz Mendak, Krystian Myszor, Paweł Domagała.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com