KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP – BŁĘKITNI MODLNICA

W niedzielny poranek drużyna Młodzików rozegrała kolejny mecz II Ligi Kraków. Tym razem zadanie było bardzo trudne, ponieważ na stadion przy ul. Leśnej 2 przyjechał lider grupy – Błękitni Modlnica. Mimo przegranej 0:3 możemy obiektywnie stwierdzić, że nasz zespół pokazali się z bardzo dobrej strony. W pierwszej połowie meczu, w 13 minucie Nikolas Machał obronił potężny strzał zawodnika gości, lecz przy dobitce był już bez szans. WAP-owicze za wszelką cenę próbowali doprowadzić do remisu ale brakowało szczęścia lub świetnie bronił rosły bramkarz Błękitnych. Najlepszą okazję zmarnował Antoni Patela, który nie trafił praktycznie do pustej bramki rywala. W 48 minucie drugiej połowy mocnym strzałem pokonuje bramkarza WAP-u Jakuba Balickiego zawodnik gości. Trzecia bramka pada w samej końcówce meczu i 3 pkt jadą do Modlnicy.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com