KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

HALOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW – ZE SPORTEM MI DO TWARZY

W niedzielę 21 listopada został rozegrany Halowy Turniej Młodzików – “ZE SPORTEM MI DO TWARZY”. Był to czwarty turniej organizowany w ramach projektu „Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Na starcie cyklicznych zawodów stanęło 6 zespołów: GMLKS Piliczanka Pilica, MKS Skała, TS Skalanka Skała, Szkółka Piłkarska Akademii Zagłębia Sosnowiec w Bukownie, WAP I, WAP II.

Jako organizatorzy zapewniliśmy wszystkim drużynom sporą porcję grania. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 1×12 minut. Mecze prowadzili sędziowie z Małopolskiego Związku Piłki Nożnej – Pan Damian Glanowski i Pan Kamil Januszek. A nad bezpieczeństwem zawodników czuwał Pan Marek Białaś
Na parkiecie nie brakowało pięknych sytuacji strzeleckich, wielu bramek i emocji. Byliśmy również świadkami dwóch pojedynków derbowych pomiędzy drużynami ze Skały i Wolbromia. Wszystko jednak odbywało się w duchu sportowej rywalizacji i zgodnie z zasadami Fair Play.

Klasyfikacja turnieju:
  I  miejsce –  WAP I
 II  miejsce –  GMLKS Piliczanka Pilica
III  miejsce –  MKS Skała
IV  miejsce –  WAP II
V   miejsce –  Szkółka Piłkarska Akademii Zagłębia Sosnowiec w Bukownie
VI  miejsce  – TS Skalanka Skała

Wyłoniono również Króla Strzelców, którym został Szymon Stojewski – 14 bramek (MKS Skała) . Najlepszym bramkarzem okazała się Piotr Zawalski (TS Skalanka Skała).

Zawodnikom gratulujemy strzelonych bramek i pięknych akcji, Trenerom ciężkiej – aczkolwiek owocnej pracy a obecnym podczas zawodów Rodzicom dziękujemy za gorący doping.
Z perspektywy tego turnieju o  jedno możemy być spokojni – rosną nam piłkarskie talenty, których energia i zapał do piłki jest wręcz nie do wyczerpania 🙂

12...7
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com