KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGOWY MECZ MŁODZIKÓW W SŁOMNIKACH

24.10.2021 r. o godzinie 14:00 drużyna Młodzików rozegrała kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny była Słomniczanka Słomniki. Mecz miał dwa oblicza, w pierwszej połowie mimo wyrównanej gry WAP-owicze stracili aż trzy bramki nie strzelając żadnej – mimo wyśmienitych okazji. W drugiej połowie udowodnili, że potrafią grać w piłkę i doprowadzili do remisu.
Sygnał do odrabiania strat dał w 36 minucie Paweł Domagała, który po rajdzie lewą stroną idealnie strzelił obok bramkarza gospodarzy. Cztery minuty później popularny “Pawko” cieszył się z drugiego gola, który był kopią pierwszej bramki. W 44 minucie nasz kapitan Wiktor Banyś mocnym uderzeniem doprowadził do remisu i wydawało się, że WAP-owicze wywiozą komplet punktów ze stadionu Słomniczanki. Niestety  mimo zdecydowanej przewagi nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.