NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PIERWSZE LIGOWE MECZE MŁODZIKÓW

WAP – Słomniczanka Słomniki
09.04.2022 roku o godzinie 9:30 na stadionie przy ul. Leśnej 2 w Wolbromiu na inaugurację rozgrywek w II lidze Kraków drużyna młodzików zagrała z drużyną Słomniczanki Słomniki. Pierwsza cała połowa spotkania to dominacja WAP-owiczów, którzy już w drugiej minucie cieszyli się ze zdobycia bramki po mocnym strzale Piotra Banysia. Na tej bramce nasi zawodnicy nie poprzestali i do przerwy trafili jeszcze pięć razy (Banyś Piotr x4 i Kościółek Aleksander x 1), tracąc tylko jedną bramkę.
Bardzo skutecznie w tej części spotkania zagrał Piotr Banyś trafiając 5 razy do siatki rywali. Po przerwie dwa trafienia dołożył Paweł Domagała, który wykończył ciekawe akcje całej drużyny. Cieszy zaangażowanie i pomysł na grę wszystkich zawodników.
Skład:
Nicolas Machał (Br.), Igor Nawrot, Szymon Kubat, Aleksander Kościółek, Paweł Domagała (Kpt.), Piotr Banyś, Maciej Rogal, Antoni Patela, Tomasz Marchajski, Szymon Błyskuń, Szymon Różanowski, Bartosz Domagała,
Bramki:
Piotr Banyś – 5 bramek (2′,9′,14′,26′,28′)
Kościółek Aleksander – 1 bramka (23′)
Paweł Domagała – 2 bramki (37′,42′)

Miechów – WAP
14.04.2022 o godzinie 17:00 nasi zawodnicy pojechali na drugi mecz w II lidze młodzików do Miechowa. Odmłodzony skład WAP-u nie wystarczył na silnych fizycznie piłkarzy z Miechowa. W 10 minucie po błędzie naszego obrońcy, który za lekko podał do bramkarza zawodnik gospodarzy otworzył wynik spotkania. WAP-owicze próbowali odrobić straty lecz w walce z silnymi obrońcami Pogoni nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Miechowianie  strzelili jeszcze dwie bramki do przerwy.
Druga połowa to dominacja zespołu Pogoni, który strzelił jeszcze 5 bramek. Wysoka porażka mobilizuje do jeszcze cięższej pracy.