KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW – PROMIEŃ PRZEGINIA

21.04.2022 r o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Leśnej 2, młodziki WAP-u rozegrała z drużyną Promień Przeginia kolejny mecz w ramach rozgrywek II Ligi Krakowskiej. Kto przybył na stadion na pewno nie żałował ponieważ emocji nie zabrakło. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie skuteczniej zagrali goście, którzy w 24 i 29 minucie pokonali naszego bramkarza i do szatni schodzili z dwubramkową zaliczką. Po przerwie WAP-owicze pokazali, że też potrafią grać w piłkę i  w 32 minucie spotkania zaczęli odrabiać straty. Mocnym uderzeniem popisał się niezawodny Piotr Banyś. W 45 minucie spotkania po faulu w polu karnym – na bardzo aktywny w tym meczu Tomaszu Marchajskim – zdobywamy z rzutu karnego koleją bramkę po pewnym strzale Piotra Banysia. Nasi piłkarze nie zwalniali tempa gry czego efektem były jeszcze dwie bramki w 49 i 57 minucie w wykonaniu naszego najlepszego strzelca Piotra Banysia.
Cieszy postawa całego zespołu w drugiej połowie meczu – bardzo uważna gra w obronie bez straty bramki oraz skuteczność w akcjach ofensywnych.

Skład: Nicolas Machał, Tomasz Marchajski, Aleksander Kościółek, Maciej Rogal, Szymon Błyskuń, Wiktor Banyś (kpt.), Piotr Banyś, Krystian Myszor,  Paweł Galicki, Paweł Domagała, Mateusz Mendak, Szymon Kubat.