KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW – ZIELEŃCZANKA ZIELONKI

W sobotę 23.04.2022 r. nasi piłkarze rozegrali w Zielonkach kolejny mecz II ligi Kraków Młodzików. Tym razem dużo lepiej zaprezentowała się drużyna gospodarzy strzelając nam aż 11 bramek.
Odmłodzony skład WAP-u nie był w stanie przeciwstawić się silnym zawodnikom Zieleńczanki. Do przerwy przegrywaliśmy 4:0. Po przerwie obraz gry wiele się nie zmienił. Gospodarze mający przewagę strzelili jeszcze 7 bramek.
Nasi chłopcy odpowiedzieli jednym trafieniem po solowej akcji naszego kapitana, który ograł dwóch obrońców i pięknym strzałem pod poprzeczkę dał honorowe trafienie. Bolesna porażka na pewno wiele nauczy.

Skład: Nicolas Machał (br.), Paweł Galicki, Antoni Patela, Piotr Banyś, Aleksander Kościółek, Wiktor Banyś (kpt.), Tomasz Marchajski, Maciej Rogal, Mateusz Mendak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com