KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KOBIECA SIŁA FUTBOLU – NABÓR

W świecie piłki nożnej kobiety coraz mocniej zaznaczają swoją obecność.
Chcemy mówić głośno o sile kobiecego futbolu. 
Jeśli Twoja córka uwielbia grać w piłkę nożną to czas,
aby spróbowała swoich sił w drużynach Wolbromskiej Akademii – Piłkarskiej Młodzi przebojem.
Ogłaszamy nabory do dziewczęcych drużyn i zapraszamy na 2 tygodnie bezpłatnych treningów
.

Kontakt telefoniczny pod numerami – 509 453 855 oraz 512 198 614

Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem działa na terenie Gminy Wolbrom od 11 lat. Zrzesza w swoich szeregach obecnie blisko 130 młodych adeptów podzielonych na 6 grup wiekowych. Nasze dzieci rozpoczynają naukę gry w piłkę nożną w Przedszkolu Piłkarskim. Następnie podnoszą swoje umiejętności w kolejnych grupach: Skrzatach, Żakach, Orlikach, Młodzikach i kończą swoją edukację piłkarską w Trampkarzach. Wielu naszych zawodników kontynuuje swoją przygodę z piłką w innych renomowanych klubach i akademiach przynosząc chlubę i rozgłos naszej Akademii. Świadczy to o tym, że w WAP-ie szkolenie stoi na właściwym poziomie, które pozwala na dobre przygotowanie naszych adeptów do profesjonalnej gry na wysokim poziomie. Dowodem na to jest szereg naszych zawodników, którzy po zakończeniu gry w WAP – Młodzi przebojem podejmują piłkarskie wyzwanie w innych Akademiach.

Poniżej przedstawiamy naszych adeptów, którzy reprezentują barwy innych klubów.
Na liście nie zabrakło również młodych piłkarek zacznijmy od Pań:

Football Success Academy Kraków
Milena Cygan 

  KP Warta Zawiercie
Angelika Nowak

Zagłębie Sosnowiec
   Kamil Szlachta –  I Liga Wojewódzka A1
                   Bartosz Paszczela
– Centralna Liga Juniorów U17

Wisła Kraków
Jakub Gierlach – Centralna Liga Juniorów U15  

Rekord Bielsko Biała
Kamil Syguła
Igor Tarnówka
Olaf Witkowski
Olaf Żebrak

Bruk-Bet Termalika Nieciecza
Kamil Maciora
             

 

 

 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com