NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PILICZANKA PILICA – WAP

Piliczanka Pilica – WAP – Młodzi przebojem 1:4 (0:3)
W sobotę 09.09.2023 r. drużyna młodzików grająca w II lidze okręgowej Młodzik D1 grupa „Miechowska” pojechała na mecz do Pilicy. WAP zaprezentował się z bardzo dobrej strony wygrywając pewnie na boisku rywala 1:4.
Pierwsza połowa niemal bezbłędna w wykonaniu WAP-owiczów. Strzelanie rozpoczął w 24′ Tomasz Marchajski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Dwie minuty później Mikołaj Maślisz bardzo mocnym uderzeniem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi Piliczanki. Tuż przed przerwą spotkania, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tomasz Marchajski. Była to najładniejsza akcja całego zespołu, gdzie w końcowej fazie Szymon Różanowski wraz z Tomkiem Marchajskim „rozklepali” obronę rywali. Po zmianie stron rywale ruszyli do odrabiania strat i w 55′ strzelili bramkę głową po rzucie rożnym. Wynik spotkania ustalił Bartosz Kruszak, który uderzeniem sprzed pola karnego trafił idealnie pod poprzeczkę.