KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

CHAMPIONS MIECHÓW – WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 2 : 9

W niedzielny poranek drużyna Młodzików odniosła drugie zwycięstwo w II Lidze Okręgowej Kraków Młodzik D1. Tym razem nasi piłkarze pokonali na wyjeździe bardzo dobrą drużynę Champions Miechów. Licznie zgromadzeni kibice, którzy przyszli na mecz mimo kiepskiej pogody na pewno nie żałowali decyzji, ponieważ obydwie drużyny pokazały bardzo dobry futbol i mnóstwo bramek.
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana gdzie zarówno gospodarze jak i nasza drużyna pokazały, że potrafią grać w futbol. Piersi bramkę w 6 minucie zdobyli gospodarze meczu po składnej akcji. WAP-owicze cierpliwie budowali każdą akcję i w 22′ Piotr Banyś pokonał bramkarza z Miechowa. Nasi zawodnicy poszli za ciosem i przed przerwą zdobyli jeszcze dwie bramki po świetnych akcjach całego zespołu. Zdobywcami bramek byli nasz kapitan Piotr Banyś i Filip Sobczyk. Tuż po zmianie stron drużyna Champions Miechów zdobyła bramkę kontaktową na 2:3 i mecz zrobił się jeszcze ciekawszy. W ostatecznym rozrachunku skuteczniejsi w tym dniu okazali się WAP-owicze, którzy strzelili jeszcze sześć bramek nie tracąc żadnej. Nie do zatrzymania w tym spotkaniu był Piotr Banyś – strzelec 7 bramek, a końcowy wynik meczu ustalił Adam Kulawik.
Wielkie brawa za postawę fair play dla zawodników Champions Miechów oraz dla całej naszej drużyny. Rewanż na pewno będzie równie emocjonujący.