KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

JASTRZĘBIEC KSIĄŻ WIELKI – WAP-MŁODZI PRZEBOEJM II

W sobotnie popołudnie druga drużyna Młodzików rywalizująca w II Lidze Okręgowej D1 Młodzik Olkusz pojechała na mecz do Książa Wielkiego. Po bardzo ciekawym spotkaniu nasi piłkarze przywieźli 1 pkt. remisując 3:3.
Lepiej w mecz weszli piłkarze gospodarzy strzelając w 15′ bramkę. WAP za wszelką cenę chciał zdobyć pierwszą bramkę w tych rozgrywkach jednak brakowało szczęścia lub dwukrotnie bramkarz gości bronił w sytuacji jeden na jeden. W 29′ gospodarze wyprowadzili szybką akcję, która zakończyła się drugą bramką. Podrażnieni WAP-owicze ruszyli do ataku i tuż przed przerwą bardzo aktywny Adam Kulawik strzelił bramkę kontaktową.
Po zmianie stron mecz cały czas był wyrównany i akcję przenosiły się z jednej strony boiska na drugą. W 61′ Adam Kulawik trafił na 2:2. Dziesięć minut później zawodnik gospodarzy ponownie dał prowadzenie drużynie z Książa i gdy wydawało się, że 3 pkt. zdobędzie drużyna gospodarzy na świetną akcję zdecydował się Stanisław Furman ratując remis trzy minuty przed końcem spotkania.
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, zarówno gospodarze jak i WAP-owicze pokazali, że potrafią strzelać bramki jak również skutecznie grać w obronie.

Skład: Stanisław Furman, Aleksander Wiercioch (br.), Adam Kulawik, Filip Lenart, Jakub Latacz, Szymon Bateńczyk, Krzysztof Ambrożkiewicz, Aleksander Czapnik, Julian Krężel, Dawid Nowak (kpt.), Mateusz Rolka, Krzysztof Kurczek, Oskar Sikora