NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TRAMPKARZE ROZPOCZĘLI SEZON

01.04.2017 r. o godz. 11.00 na stadionie Proszowianki w Proszowicach nasi trampkarze roz­poczęli nowy sezon w I Lidze Okręgowej Trampkarzy.
Rozpoczęli ten sezon od wygranej 3:2 gdzie wynik był lepszy od gry. Po pierwszej połowie dość wyrównanej prowadziliśmy 3:0 po bramkach Kacpra Januszka z rzutu karnego i dwóch trafieniach Jakuba Greli. Wydawałoby się, że mecz mamy pod kontrolą jednak druga połowa to słaba gra w naszym wykonaniu, wiele sytuacji pod bramką Kacpra Gila i dużo szczęścia naszej drużyny. Przeciwnik strzelił nam dwie bramki nie wykorzystując wielu sytu­acji do ich strzelenia. Nam udało się dzięki ogromnej ambicji, walce, determinacji i dużym szczęściu dowieść wynik 3:2 do końcowego gwizdka sędziego i zainkasować pierwsze trzy punkty w I Lidze Trampkarzy.